atelierprojektowe
Lucyna Stefaniak

oferta       realizacje      publikacje       o mnie       kontakt

O mnie.

Lucyna Stefaniak
architekt

Moja autorska pracownia projektowania wnętrz "FMI atelier projektowe" działa od roku 2005.
Na swoim koncie mam kilkadziesiąt kompleksowych realizacji w tematyce projektowania i aranżacji wnętrz prywatnych, tj.:mieszkania, apartamenty, domy jednorodzinne oraz użytkowych - głównie kawiarni i restauracji oraz sakralnych.
Przeżyłam również kilkuletnią, fascynującą przygodę ze scenografią teatralną i telewizyjną, z której doświadczeń czerpię do dziś..w moich projektach staram się scharakteryzować ludzi, którzy będą żyć w danej przestrzeni, otoczyć ich tym w czym czują się najlepiej.
W mojej pracy łączę solidność i doświadczenie w kreowaniu funkcjonalnych i efektownych wnętrz, z dbałością o najmniejszy detal wykończenia.
Znając najnowsze trendy wnętrzarskie, tworzę wnętrza ponadczasowe..oparte na solidnych rozwiązaniach i materiałach, pasujące bardziej do natury moich klientów niż bezdusznych katalogów.

Inspiruje mnie przede wszystkim natura, jej doskonałe proporcje, ale też zmienność, nieskończone i często zaskakujące zestawienia kolorystyczne, w których nigdy się nie myli.

Projektowanie jest dla mnie kolejnym językiem, którym komunikuję sie ze światem i ludźmi. Dzięki niemu w sposób niewerbalny wyrażam siebie, moje emocje i sympatie, mogę za jego pośrednictwem zamanifestować własny system wartości.Podobnie postrzegam moją rolę w kontaktach z klientami. Jestem ich "tłumaczką" - przenoszę świat ich wartości na przestrzeń która ich otacza.Od 2005 roku prowadzę autorską pracownię projektowania wnętrzllucyna@atelierprojektowe.pl
796 062 448